14.07.2022

Ракетний удар по Вінниці: кількість жертв зросла

Внаслідок сьогоднішнього ракетного удару російських терористів по Вінниці загинула – за попередніми даними – 21 людина (в тому числі – троє дітей).

Таку оперативну інформацію станом на 16:35 приводить Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Також повідомляється, що за медичною допомогою звернувся 91 постраждалий. 52 госпіталізовані, четверо з них – діти. 34 поранені з цього числа – у важкому стані.

Триває пошук 42 людей, зв’язок з якими відсутній. Для вінничан працюють гарячі лінії для пошуку людей. Телефонувати можна за номерами 67-01-20, 102 та 103.

«Щодня Росія нищить мирне населення, вбиває українських дітей, спрямовує ракети по цивільних об’єктах. Де немає нічого військового. Що це, як не відкритий терористичний акт? Нелюди. Країна-вбивця. Країна-терорист», – заявив Президент України Володимир Зеленський.

Як повідомили в командуванні Повітряних Сил ЗСУ, удари практично по центру міста, де завжди багато людей, було нанесено крилатими ракетами «Калібр» з ворожого підводного човна у Чорному морі. Зафіксовано влучання на паркувальний майданчик поблизу дев’ятиповерхового Будинку побуту «Ювілейний», руйнувань зазнав медично-діагностичний центр. Пошкоджено десятки будівель і автівок.

Інформагентство «Вікна-Одеса»

ПОТЕРИ
Оцифровка пленки
Реклама альбомов 300