17.02.2023

В Одесі та області – штормове попередження

На завтра, 18 лютого, по Одесі та області оголошено штормове попередження. Гідрометеорологічний центр Чорного та Азовського морів прогнозує сильні пориви вітру.

Протягом доби буде хмарно з проясненнями. Очікується невеликий дощ.

Вітер південно-західний, 7-12 м/с, вранці та вдень – пориви у 15-20 м/с.

Нічна температура повітря в Одесі прогнозується на рівні 1-3-х, денна – 9-11 градусів тепла. По регіону: вночі – від нуля до +5-ти, вдень – 8-13 градусів тепла.

На автошляхах області видимість добра.

У неділю, 19 лютого, також очікуються сильні пориви західного вітру – у 15-20 м/с і невеликий дощ. Вночі на Одещині буде 3-8, вдень – 9-14 градусів тепла.

* * *
У зв'язку з очікуваним погіршенням погодних умов Одеська мерія звертається до одеситів та гостей міста з традиційним проханням бути пильними, максимально обмежити переміщення та поїздки, особливо літніх людей, дітей та вагітних жінок. Прохання не залишати транспортні засоби під деревами та лініями електропередач, обережно пересуватися під деревами – внаслідок сильного поривчастого вітру можливе падіння гілок та кабелів.

Крім того, через шторм у Чорному морі посилюється мінна небезпека. Є висока вірогідність, що морські міни зірвуться з якорів, приб’ються до берега або ж дрейфуватимуть вздовж узбережжя і можуть вибухнути. Тож нагадаємо: перебувати в пляжній зоні небезпечно. Якщо ж натрапили на міну чи схожий на неї предмет, чіпати їх в жодному разі не можна. Про таку знахідку слід негайно повідомити за номером 102.

* * *
Цілодобова медична швидка допомога – 103
Патрульна служба МВС України в Одесі – 102
Оперативний міський центр "Швидка комунальна допомога" – 15-01

Інформагентство «Вікна-Одеса»

ПОТЕРИ
Оцифровка пленки
Реклама альбомов 300