31.08.2022

Поліція шукає свідків інциденту в одеській маршрутці

Одеські поліцейські розслідують обставини інциденту, що стався в одному з міських маршрутних автобусів, і просять відгукнутися свідків події. Про це повідомили сьогодні в обласному управлінні поліції.

Вчора, 30 серпня, приблизно о 17:30 в маршрутці № 168 під час руху по вулиці Старопортофранківській в напрямку Суворовского району між двома незнайомими чоловіками виник конфлікт, і один з них поранив іншого ножем.

Потерпілий із транспорту вийшов, орієнтовно біля провулку Асташкіна, згодом його ушпитали, а зловмисник поїхав далі.

За даним фактом поліцейські розпочали провадження за ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України і зараз встановлюють особу правопорушника.

Його прикмети: слов’янської зовнішності, зріст приблизно 170 см, світле волосся.

Поліція звертається до громадян, які володіють інформацією про обставини події та місце знаходження зловмисника, з проханням повідомити про це за номерами телефонів (067) 121-17-80, (048) 779-49-66 або на спецлінію «102».

Інформагентство «Вікна-Одеса»

 

20.03.2025.

О больших бутылках и других украшениях Приморского бульвара

Расставлять по Одессе макеты стеклотары придумали на заводе шампанских вин. На промышленной выставке 1910 года в Александровском парке павильон этого завода венчала огромная бутылка (фото 1). Потом эта бутылка торчала над Французским бульваром, спрятанная за заводским забором. В 1928 году, во время съемок фильма «Человек с киноаппаратом», бутылка из-под шампанского (вероятно, уже другая) опять попала в кадр: оператор ее увидел на бульваре Фельдмана, как тогда называли Приморский бульвар (фото 2).

В 2008 году недалеко от памятника Ришелье снова появилась бутылка. Она рекламировала местное вино (фото 3). На следующий год перед Дюком построили огромный куб из полупрозрачной ткани (фото 4) — это тоже была своеобразная реклама одного из городских музеев: получить разрешение что-то поставить на Приморском бульваре считалось престижным.

Первый памятник здесь появился в 1828 году — это была бронзовая статуя одесского градоначальника Ришелье, которая стала и самым первым памятником в городе (фото 5). Второй памятник на бульваре появился в 1889 году, когда на шикарный постамент горожане поставили бюст поэта Пушкина (фото 6). Через 90 лет тут появился третий памятник — родившему в Одессе ученому-ракетостроителю Валентину Глушко. Его разместили на небольшой площади в самом начале бульвара (фото 7).

читати повністю
Реклама альбомов 300
Оцифровка пленки

РђРЅРѕРЅСЃРё

Кураторська екскурсія «Багатогранний Геннадій Гармидер. Живопис, графіка»

Мистецько-інформаційна виставка «Небачена Сила»

Загружается...