20.03.2016 | Технологии

Київстар оновлює мережу в населених пунктах Одеської області

Національний телеком-оператор Київстар інформує мешканців Одеської області щодо проведення робіт із заміни обладнання на новітнє від ключових світових постачальників на всіх базових станціях у низці населених пунктів.

Це Білгород-Дністровський, Грибівка, Затока, Кароліно-Бугаз, Курортне, Приморське, Санжійка, Сергіївка. Роботи будуть проводитися з метою покращення якості телекомунікаційних послуг та розширення можливостей мережі. У результаті абоненти отримають високу якість зв’язку та покриття.

Починаючи з 21 березня 2016 року, співробітники Київстар повністю замінять обладнання на всіх базових станціях у наступних населених пунктах Одеської області: Біляївка, Овідіополь, Теплодар, Арциз, Кілія, Сарата, Татарбунари, Вилкове. У зв'язку з проведенням робіт можливі короткочасні обриви телефонного зв'язку, складнощі з додзвоном, наявність шумів під час дзвінків. Та щоб ці тимчасові складнощі не спричиняли абонентам великих незручностей, роботи в усіх населених пунктах будуть проводитися у години мінімального навантаження на мережу. Проведення робіт у темний час доби неможливе з міркувань безпеки. У разі необхідності виклика служб екстреної допомоги, а саме 101, 102, 103 та 104, абоненти Київстар зможуть дзвонити на єдиний номер екстреного виклику – 112, який буде працювати стабільно, незважаючи на проведення робіт на мережі.

Про початок робіт у кожному населеному пункті Київстар завчасно попередив абонентів, розмістивши інформацію на офіційному веб-сайті, а також за допомогою SMS. SMS-інформування дозволить абонентам підготуватися до короткотривалого періоду робіт на мережі і спланувати свій графік завчасно.

Можливо, ще протягом тижня після завершення планових робіт абоненти будуть відчувати короткострокові складності з сервісами. Це пов’язано з необхідністю налаштування нового обладнання, адже кожна базова станція має більше 2000 налаштувань, що має займати певний час. На жаль, здійснити всі ці роботи без короткочасних відключень та накладок у мережі неможливо з технічних причин. Київстар перепрошує за тимчасові незручності, однак заміна обладнання необхідна для подальшого розвитку можливостей мережі, що забезпечить найвищу якість зв’язку своїм абонентам.

Київстар заздалегідь дякує Вам за розуміння!

Довідка. Київстар – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються 25,4 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 810 тис. клієнтів фіксованого інтернету.

Акціонери Київстар – міжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар є однією з провідних компаній телеком-ринку України та лідером за кількістю клієнтів. Мережа GSM компанії охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж. Волоконно-оптична мережа Київстар для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 47 тисяч кілометрів і ємність зовнішніх каналів понад 620 Гбіт/с.

Київстар понад 17 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків та одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією.

Информагентство "Вiкна-Одеса"

Оцифровка пленки
Реклама альбомов 300
Аккерманская крепость
Экологический университет 300х80
Держпраці