09.10.2024
Мешканця Одещини підозрюють у замаху на умисне вбивство дружини
Поліцейські повідомили жителю Подільського району (Одеська область) про підозру у замаху на умисне вбивство цивільної дружини. Чоловік облив жінку горючою рідиною і підпалив.
Про це повідомили сьогодні в обласному управлінні поліції.
Подія сталася кілька днів тому в одному з населених пунктів Долинської ОТГ вдома у 32-річного чоловіка та 37-річної жінки, які мешкають у цивільному шлюбі і виховують двох дітей. Про неї на спецлінію «102» повідомили сусіди родини.
Встановлено, що між подружжям сталася побутова сварка, під час якої нетверезий чоловік облив дружину легкозаймистою рідиною та підпалив. На жінці зайнявся одяг. Вона схопила з ліжка покривало, вибігла на вулицю, обгорнулась ним і так загасила полум’я.
«Швидку» також викликали сусіди. У міській лікарні жінці надали першу допомогу і відправили її до Одеського опікового центру. Їй діагностували опіки 40% площі тіла.
З місця пригоди поліцейські вилучили ємність з характерним запахом паливно-мастильних матеріалів та інші речові докази, що мають значення у справі.
Чоловіка затримали. Йому повідомлено про підозру у замаху на вбивство. Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Згідно з ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення воли строком до 15 років.
20.03.2025.
О больших бутылках и других украшениях Приморского бульвара

Расставлять по Одессе макеты стеклотары придумали на заводе шампанских вин. На промышленной выставке 1910 года в Александровском парке павильон этого завода венчала огромная бутылка (фото 1). Потом эта бутылка торчала над Французским бульваром, спрятанная за заводским забором. В 1928 году, во время съемок фильма «Человек с киноаппаратом», бутылка из-под шампанского (вероятно, уже другая) опять попала в кадр: оператор ее увидел на бульваре Фельдмана, как тогда называли Приморский бульвар (фото 2).
В 2008 году недалеко от памятника Ришелье снова появилась бутылка. Она рекламировала местное вино (фото 3). На следующий год перед Дюком построили огромный куб из полупрозрачной ткани (фото 4) — это тоже была своеобразная реклама одного из городских музеев: получить разрешение что-то поставить на Приморском бульваре считалось престижным.
Первый памятник здесь появился в 1828 году — это была бронзовая статуя одесского градоначальника Ришелье, которая стала и самым первым памятником в городе (фото 5). Второй памятник на бульваре появился в 1889 году, когда на шикарный постамент горожане поставили бюст поэта Пушкина (фото 6). Через 90 лет тут появился третий памятник — родившему в Одессе ученому-ракетостроителю Валентину Глушко. Его разместили на небольшой площади в самом начале бульвара (фото 7).
читати повністю