27.09.2024
Вдарив ножем через ревнощі: мешканця Одещини затримали через смерть дружини
Поліцейські затримали 52-річного жителя Одеського району, який через ревнощі спричинив своїй дружині тяжкі тілесні ушкодження, що призвели до її смерті.
Про це повідомили сьогодні в обласному управлінні поліції.
Про смерть 43-річної жінки поліцейських сповістили медики. Правоохоронці встановили, що трагедії передували посиденьки вдома у подружжя, пара випивала разом із спільним знайомим. Чоловік приревнував дружину до товариша, його вигнав, а її побив кулаками та вдарив ножем у живіт, а вранці відвіз із речами до матері у сусіднє село.
Жінка декілька днів терпіла біль у животі, але по медичну допомогу не зверталася, а коли стало зовсім зле, мати викликала їй «швидку». Жінку доправили до лікарні, де, на жаль, під час обстеження вона померла. Згідно з висновком судово-медичної експертизи, причиною смерті стали розлитий фібринозно-гнійний перитоніт, відкрита рана черевної стінки.
Поліцейські того ж дня затримали чоловіка померлої та вилучили з місця скоєного ним злочину низку речових доказів, які скерували на експертизу.
Фігуранту повідомили про підозру в умисному спричиненні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілої. Цей злочин кваліфікується за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України і карається позбавленням волі на строк до 10 років. Суд задовольнив клопотання слідчих і обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Слідство триває. Процесуальне керівництво у провадженні здійснює Біляївська окружна прокуратура.
20.03.2025.
О больших бутылках и других украшениях Приморского бульвара

Расставлять по Одессе макеты стеклотары придумали на заводе шампанских вин. На промышленной выставке 1910 года в Александровском парке павильон этого завода венчала огромная бутылка (фото 1). Потом эта бутылка торчала над Французским бульваром, спрятанная за заводским забором. В 1928 году, во время съемок фильма «Человек с киноаппаратом», бутылка из-под шампанского (вероятно, уже другая) опять попала в кадр: оператор ее увидел на бульваре Фельдмана, как тогда называли Приморский бульвар (фото 2).
В 2008 году недалеко от памятника Ришелье снова появилась бутылка. Она рекламировала местное вино (фото 3). На следующий год перед Дюком построили огромный куб из полупрозрачной ткани (фото 4) — это тоже была своеобразная реклама одного из городских музеев: получить разрешение что-то поставить на Приморском бульваре считалось престижным.
Первый памятник здесь появился в 1828 году — это была бронзовая статуя одесского градоначальника Ришелье, которая стала и самым первым памятником в городе (фото 5). Второй памятник на бульваре появился в 1889 году, когда на шикарный постамент горожане поставили бюст поэта Пушкина (фото 6). Через 90 лет тут появился третий памятник — родившему в Одессе ученому-ракетостроителю Валентину Глушко. Его разместили на небольшой площади в самом начале бульвара (фото 7).
читати повністю