24.09.2021 | Социальная сфера

Управління Держпраці в Одеській області співпрацюватиме з Асоціацією платників податків

Головне управління Держпраці в Одеській області та відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» сьогодні підписали меморандум про співпрацю.

Підписали документ начальник Головного управління Держпраці в Одеській області Сергій Байдюк та голова Ради територіального відділення Володимир Мазарак.

Метою цього меморандуму є визначення основ для співпраці між сторонами та об’єднання зусиль щодо створення умов, спрямованих на додержання законодавства про працю, спільної участі у підготовці пропозицій по формуванню та реалізації державної політики у сфері податкових та трудових відносин.

Визначено такі основні напрямки співпраці:

- співробітництво та поєднання зусиль з дотриманням принципів соціального партнерства для запобігання правопорушенням у сфері податкових та трудових відносин;

- визначення механізмів взаємодії при проведенні спільних заходів та втіленні ефективних форм інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо переваг належно оформлених трудових відносин та види відповідальності за порушення законодавства про працю й виплати доходів без сплати належних сум податків, зборів, внесків до бюджету.

Як вважає начальник Головного управління Держпраці в Одеській області Сергій Байдюк, цей документ стане дієвим інструментом вдосконалення практичної взаємодії щодо запобігання правопорушенням у сфері податкових та трудових відносин, зокрема, протидії незадекларованій праці в регіоні.

Прес-служба Головного управління Держпраці в Одеській області.

Інформагентство «Вікна-Одеса»

ПОТЕРИ
Оцифровка пленки
Реклама альбомов 300