17.06.2024

В одеській лікарні створюють сучасне відділення кардіології

В Одеській міській клінічній лікарні №11 тривають ремонтні роботи в корпусі, де буде відкрито нове кардіологічне відділення. Про це повідомили сьогодні в Одеській мерії.

Зазначається, що створення на базі лікарні центру кардіології та кардіоревматології забезпечить її подальший розвиток як багатопрофільного кластерного медичного закладу інтенсивного лікування відповідно до концепції реформування системи охорони здоров’я в Україні.

Наразі проведено гідроізоляцію фундаменту будівлі, заміну дахового перекриття, покрівлі та вікон, утеплення фасаду, монтаж системи електропостачання, водопостачання та водовідводу, вентиляції, кондиціювання та протипожежної системи. Тривають оздоблювальні роботи фасаду, улаштування керамічної плитки, роботи із заміни внутрішніх інженерних мереж.

Цей заклад посідає одну з провідних позицій за такими напрямками медичної допомоги, як загальна хірургія, нейрохірургія, ортопедія та травматологія тощо.

Нещодавно лікарня №11 стала другим одеським медзакладом (після лікарні №10), де встановлений сучасний ангіограф. Як наголошують в мерії, це дасть лікарям можливість надавати допомогу пацієнтам, проводячи високотехнологічні втручання сучасного рівня.

Система була закуплена згідно договору між Міністерством охорони здоров’я України та компанією Philips Medical Sistens Nederland B.V., за підтримки Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

«Відділення для встановлення діагностично-ангіографічного обладнання було відремонтовано за кошти міського бюджету. По факту така синергія дозволить одеситам отримувати якісні послуги та знизити госпітальну смертність від гострого інфаркту міокарда та інсульту на 15-20%», – зазначив мер Одеси Геннадій Труханов.

Медики лікарні №11 пройшли відповідну підготовку та отримали допуск для роботи з ангіографом. Лікарня вже отримала пакет НСЗУ за напрямком «Медична допомога при гострому інфаркті міокарда».

Фото з Офіційного сайту Одеси.

Інформагентство «Вікна-Одеса»

Реклама альбомов 300
Оцифровка пленки