06.06.2024

Штормове попередження: в Одесі очікується погіршення погоди

В Одесі оголошено штормове попередження: за прогнозом Гідрометеорологічного центру Чорного та Азовського морів у найближчі години очікується дощ, гроза і шквали у 15-20 м/с.

Негода збережеться до кінця дня.

Одеська мерія звертається до одеситів та гостей міста з традиційним проханням бути пильними, максимально обмежити переміщення та поїздки, особливо літніх людей, дітей та вагітних жінок. Прохання не залишати транспортні засоби під деревами та лініями електропередач, обережно пересуватися під деревами – внаслідок сильного поривчастого вітру можливе падіння гілок та кабелів.

Крім того, через шторм у Чорному морі посилюється мінна небезпека. Є висока вірогідність, що морські міни зірвуться з якорів, приб’ються до берега або ж дрейфуватимуть вздовж узбережжя і можуть вибухнути. Тож нагадаємо: перебувати в пляжній зоні небезпечно. Якщо ж натрапили на міну чи схожий на неї предмет, чіпати їх в жодному разі не можна. Про таку знахідку слід негайно повідомити за номером 102.


Цілодобова медична швидка допомога – 103
Патрульна служба МВС України в Одесі – 102
Оперативний міський центр «Швидка комунальна допомога» – 15-01


На завтра, 7 червня, Гідрометцентр прогнозує по Одесі та області мінливу хмарність. Без опадів. Вітер північно-західний, 5-10 м/с.

Нічна температура повітря в Одесі – 18-20, денна – 26-28 градусів. По регіону: вночі – 16-21, вдень – 26-31 градус.

На автошляхах області видимість добра.

Інформагентство «Вікна-Одеса»

Реклама альбомов 300
Оцифровка пленки