04.12.2023

ДТЕК: наслідки негоди на Одещині повністю усунуто

На Одещині енергетики повністю усунули наслідки негоди, що вирувала з 25 по 27 листопада й призвела до масштабних пошкоджень (постраждали більше половини всіх клієнтів ДТЕК в Одесі та області).

Про це повідомили сьогодні ДТЕК Одеські електромережі, наголосивши, що "наразі всі родини зі світлом".

За інформацією компанії, за весь період негоди фахівці ДТЕК:

− відремонтували 3 104 повітряні лінії різного класу напруги;
− полагодили 8 тис. 326 трансформаторних підстанцій.
− повернули світло для 596 тис. 647 родин у 883 населених пунктах області.

"Бригади працювали в посиленому режимі. Ми відкликали з вихідних та відпусток весь виробничий персонал. Щодня на лініях працювало 178 бригад, а це − 618 працівників та 183 одиниці спецтехніки.

Ускладнювали роботи двометрові снігові перемети в полях, замерзлі дороги та величезні дерева, що буквально обривали лінії електропередачі. Однак ми задіяли всі можливі ресурси і нам вдалося подолати наслідки стихії.

Ми вдячні колегам з Миколаївобленерго, комунального підприємства "Одесаміськсвітло" та підрядних організацій. А також місцевій владі, котра допомагала діставатись в найбільш важкодоступні локації", − йдеться в повідомленні.

Фото ДТЕК Одеські електромережі.

Інформагентство «Вікна-Одеса»

 

20.03.2025.

О больших бутылках и других украшениях Приморского бульвара

Расставлять по Одессе макеты стеклотары придумали на заводе шампанских вин. На промышленной выставке 1910 года в Александровском парке павильон этого завода венчала огромная бутылка (фото 1). Потом эта бутылка торчала над Французским бульваром, спрятанная за заводским забором. В 1928 году, во время съемок фильма «Человек с киноаппаратом», бутылка из-под шампанского (вероятно, уже другая) опять попала в кадр: оператор ее увидел на бульваре Фельдмана, как тогда называли Приморский бульвар (фото 2).

В 2008 году недалеко от памятника Ришелье снова появилась бутылка. Она рекламировала местное вино (фото 3). На следующий год перед Дюком построили огромный куб из полупрозрачной ткани (фото 4) — это тоже была своеобразная реклама одного из городских музеев: получить разрешение что-то поставить на Приморском бульваре считалось престижным.

Первый памятник здесь появился в 1828 году — это была бронзовая статуя одесского градоначальника Ришелье, которая стала и самым первым памятником в городе (фото 5). Второй памятник на бульваре появился в 1889 году, когда на шикарный постамент горожане поставили бюст поэта Пушкина (фото 6). Через 90 лет тут появился третий памятник — родившему в Одессе ученому-ракетостроителю Валентину Глушко. Его разместили на небольшой площади в самом начале бульвара (фото 7).

читати повністю
Реклама альбомов 300
Оцифровка пленки
Загружается...