15.09.2023

Роботу міськелектротранспорту в Одесі мають подовжити на ніч, – облдержадміністрація

В Одесі має бути подовжено на нічні години роботу двох маршрутів міського електротранспорту. Відповідне доручення отримала влада міста.

Як повідомив сьогодні очільник обласної державної (військової) адміністрації Олег Кіпер, про це йдеться у "спільному наказі, підписаному з військовим командуванням".

Рішення обгрунтоване тим, що люди, які приїжджають до Одеси міжнародними рейсами, вимушені до завершення комендантської години перебувати в автобусі або на території вокзалу.

Міській владі доручено продовжити роботу трамвайного маршруту № 7 сполученням 11 ст. Люстдорфської дороги – вул. Паустовського та тролейбусного маршруту № 8 сполученням завод Суперфосфатний – Залізничний вокзал у нічну пору доби (з початом руху о 23:00, 00:30, 02:00 та 03:30)

"Також надав відповідні доручення коменданту та Нацполіції. Вони мають забезпечити охорону правопорядку і патрулювати в кожному рухомому складі. Під час повітряної тривоги водії та пасажири мають дотримуватися відповідних правил безпеки", – зазначив Олег Кіпер.

Наказ вступить у силу з понеділка, 18 вересня.

Інформагентство «Вікна-Одеса»

Оцифровка пленки
Реклама альбомов 300