14.09.2023

В Одесі відкриють сервісний центр ВетеранХаб

До Дня ветерана, що відзначається в Україні 1 жовтня, в Одесі заплановане відкриття фронт-офісу сервісного центру ВетеранХаб. Про це повідомили в Одеській мерії.

Хаб створений заради того, щоб ветерани та їхні близькі якомога легше перенесли потрясіння війни вже після повернення до цивільного життя. Тут допоможуть отримати відповіді на питання: «На що чекати після звільнення з лав армії?», «Яка надаватиметься підтримка під час переходу до цивільного життя?»

В основі ідеї – створення простору для українських ветеранів, де вони зможуть отримати весь комплекс соціальних послуг, юридичний захист, а також консультації та поради фахівців щодо лікування, реабілітації, психологічної допомоги, працевлаштування, відкриття власного бізнесу тощо.

Також тут буде запроваджений проєкт Мінветеранів «Інститут помічника ветерана». До роботи активно залучатимуться громадські організації, що опікуються нашими захисниками.

Наразі в адмінцентрі на вулиці Косовській, 2-д завершуються підготовка та оснащення приміщень до відкриття, а фахівці завершують програму підвищення кваліфікації.

Інформагентство «Вікна-Одеса»

Оцифровка пленки
Реклама альбомов 300