01.02.2023

Одеська спортсменка – призерка престижного турніру з карате

Одеська спортсменка Юлія Палашевська стала призеркою одного з найпрестижніших міжнародних турнірів - першого етапу Прем’єр-ліги WKF сезону 2023 року з карате.

У змаганнях, що пройшли 27-29 січня у Каїрі (Єгипет), взяли участь 382 атлети з 58 країн.

Україну на турнірі представляли 22 спортсмени. Серед них і вихованка одеської Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи  № 16 Юлія Палашевська (тренер - Ігор Негатуров). Про це повідомили сьогодні в Одеській мерії.

Юлія успішно виступила в категорії до 50 кг. Здобувши перемогу у поєдинку над господаркою татамі - єгиптянкою Нахам Яссер - з рахунком 1:0, одеситка стала бронзовою призеркою змагань.

Юлія Палашевська вперше в кар’єрі стала призеркою одного з найпрестижніших міжнародних турнірів, а також четвертою в історії одеського карате, хто зумів піднятися на п’єдестал Прем'єр-ліги. До того, в листопаді  2022 року, вона стала чемпіонкою України.