06.10.2022

Із 30 вересня знищено 24 дрони-камікадзе Shahed-136

За період з 30 вересня російські окупанти в атаках по Україні застосували 20 ракет різного типу, в тому числі – здійснили 13 пусків балістичних ракет.

За цей час для ударів по військових об’єктах, цивільній інфраструктурі та позиціях наших військ противник також застосував 46 іранських дронів-камікадзе Shahed-136, які росіяни маркують як «Герань-2». 24 з них було знищено.

Про це повідомив сьогодні заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов.

Він уточнив, що загалом від початку застосування росіянами безпілотних літальних апаратів-камікадзе типу Shahed-136 ворог використав 86 таких безпілотників, 60% яких – знищено.

Так, зокрема, сьогодні, 6 жовтня, в проміжок часу з 9:00 до 11:30 на підльоті з моря до Миколаївщини силами та засобами протиповітряної оборони Повітряного командування «Південь» ліквідовано два ворожих дрони-камікадзе Shahed-136 та один ударний безпілотник Mohajer-6.

А минулої ночі, нагадаємо, 9 іранських дронів збили на українському півдні. Як повідомила речниця Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк, два з них були спрямовані на Одещину, решта – летіли в Миколаївську область. «Всі ефективно знищені. І це говорить про те, що ми вміємо їм протидіяти, збивати», – зазначила спікерка на брифінгу в Military Media Center, водночас визнавши, що «влучень багато, і це спричиняє багато шкоди».

Інформагентство «Вікна-Одеса»

ПОТЕРИ
Оцифровка пленки
Реклама альбомов 300