19.07.2022

В Чорному морі – три ворожі кораблі з 24 ракетами типу «Калібр»

Корабельне угруповання ворожого флоту в Чорному морі посилено до трьох ракетних та трьох великих десантних кораблів. Про це повідомило сьогодні Оперативне командування «Південь».

Загалом на борту ракетних носіїв – 24 ракети типу «Калібр», і загроза їх застосування залишається високою, попереджають військові.

Також повідомляється, що обстановка в операційній зоні на Південнобузькому напрямку стабільно напружена, але контрольована Силами оборони.

Ворог продовжує ведення оборонних дій на відступних рубежах. Втрачаючи логістику і резерви, не створює ударних угруповань, намагається тримати основною формою ведення бою дистанційні обстріли.

Так, протягом ночі атаковано Одещину сімома ракетами типу «Калібр» з акваторії Чорного моря. Одну збито силами Протиповітряної оборони, решта шість влучили в мирне село. Зруйновано і загорілися п'ять приватних будівель, постраждали школа, будинок культури, декілька інших приватних садиб, автомобілів. Постраждало шість цивільних осіб, в тому числі – маленька дитина.

На Миколаївщині вкотре із нетиповим застосуванням зенітно-ракетної системи С-300 обстріляно фермерські господарства та сільськогосподарські угіддя навколо населених пунктів Висунськ, Новий Буг, Лепетиха.

Крім того російські війська накрили вогнем Нікопольський та Криворізький райони. По Нікополю випустили до 40 реактивних снарядів. Є руйнування на двох промислових підприємствах. Вибухи спричинили там пожежі. У місті пошкоджені кілька приватних будинків і електромережі.

У Криворізькому районі ворог ударив з артилерії по Зеленодольській громаді.

На щастя, обійшлося без постраждалих.

«Не нехтуйте повідомленнями про повітряну небезпеку, пильнуйте ситуацію і дії підозрілих осіб, інформуйте компетентні органи, не наражайте себе і близьких на неприємності і біду, не відвідуйте заборонених зон та об’єктів, не чіпайте підозрілі і небезпечні предмети, інформуйте про таке відповідні структури, не розголошуйте відомостей про діяльність та переміщення наших підрозділів. Не допомагайте ворогу, вірте в сили оборони», – закликає Оперативне командування «Південь».

Інформагентство «Вікна-Одеса»

ПОТЕРИ
Оцифровка пленки
Реклама альбомов 300