На реставрацію Аккерманської фортеці спрямовано понад два мільйона гривень з обласного бюджету

Максим Степанов

Максим Степанов

На першочергові протиаварійні роботи в Аккерманській фортеці спрямовано два мільйона 380 тисяч гривень. «За» відповідну пропозицію голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова проголосували 62 депутати. Про це стало відомо сьогодні під час пленарного засідання двадцятої сесії облради.

«Ми віднайшли кошти на продовження реставраційних робіт. Дякую депутатам за підтримку. Аккерманська фортеця – туристичний скарб нашого регіону, який потребує збереження та розвитку. І у нас для цього є чіткий план», — заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, кошти віднайдено на роботи з попередження руйнації північно-західної частини Аккерманської фортеці. На 2018 рік в обласному бюджеті також передбачено близько 3,1 мільйона гривень на облаштування декоративного освітлення пам'ятки та розробку науково-проектної документації для першочергових протиаварійних робіт на її спорудах.

Нагадаємо, Максим Степанов ініціював внесення Аккерманської фортеці у Список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Робоча група вже затвердила номінаційну заявку, де аргументується світова цінність, автентичність, а також відповідність пам’ятки трьом критеріям ЮНЕСКО.

11.09.2018.


Реклама альбомов 300