22.09.2023

В Одесі нові назви отримають сквер та алея в парку Перемоги

В Одесі відбулося чергове засідання історико-топонімічної комісії, на якому було прийнято рішення дати одній з алей парку Перемоги назву на честь Служби безпеки України.

Парк Перемоги. 2 вересня 2023 р. Фото з Офіційного сайту Одеси

Парк Перемоги. 2 вересня 2023 р. Фото з Офіційного сайту Одеси

Схема парку Перемоги з назвами алей

Схема парку Перемоги з назвами алей

Про це повідомили сьогодні в Одеській мерії.

Нагадаємо: у цьому парку вже 11 алей отримали назви на честь військових підрозділів, які борються за незалежність та суверенітет України.

Також члени комісії вирішили частину скверу навколо Одеської обласної військової адміністрації назвати парком Слави та Волі.

Тим часом в Одесі триває електронне громадське обговорення з питань перейменування чергового блоку об’єктів топоніміки. У цьому списку – 39 назв, які мають бути змінені.

Зокрема, це 15 вулиць Суворовських і площа Льва Толстого (її пропонують перейменувати на честь класика єврейської літератури Менделе Мойхер-Сфоріма, який довгі роки жив, працював і помер в Одесі). Низці вулиць пропонується дати назви на честь визначних діячів української культури.

Ознайомитися із запропонованими варіантами можна на Офіційному сайті Одеси, а проголосувати – на вебпорталі Одеської міської ради «Соціально активний громадянин» (citizen.omr.gov.ua) у спеціальному електронному сервісі «Громадське обговорення». Голосування триватиме до 1 жовтня.

Остаточне ж рішення має бути ухвалене на сесії Одеської міської ради.

Інформагентство «Вікна-Одеса»

ОДУВС
Реклама альбомов 300
Оцифровка пленки