26.07.2023

Грози та шквали: в Одесі та області – штормове попередження

Завтра, 27 липня, в Одесі та області продовжить діяти штормове попередження. Гідрометцентр Чорного та Азовського морів прогнозує небезпечні метеорологічні явища І рівня (жовтого) небезпечності (йдеться про грози та шквали).

Грози, що очікуються протягом доби, вночі супроводжуватимуться шквалами в 15-20 м/с. Як і сьогодні, такі ж пориви північно-західного вітру Гідрометцентр прогнозує і на завтрашній день.

Одеська мерія звертається до одеситів та гостей міста з традиційним проханням бути пильними, максимально обмежити переміщення та поїздки, особливо літніх людей, дітей та вагітних жінок. Прохання не залишати транспортні засоби під деревами та лініями електропередач та обережно пересуватися – внаслідок сильного поривчастого вітру можливе падіння гілок та кабелів.

Так, на сьогодні через вітряну погоду в Одесі станом на 11:30 впали 36 дерев та великих гілок.

Крім того, через шторм у Чорному морі посилюється мінна небезпека. Є висока вірогідність, що морські міни зірвуться з якорів, приб’ються до берега або ж дрейфуватимуть вздовж узбережжя і можуть вибухнути. Тож нагадаємо: перебувати в пляжній зоні небезпечно. Якщо ж натрапили на міну чи схожий на неї предмет, чіпати їх в жодному разі не можна. Про таку знахідку слід негайно повідомити за номером 102.

Нагадаємо, лише сьогодні біля узбережжя Одещини самовільно здетонували чотири міни.

* * *
Цілодобова медична швидка допомога – 103
Патрульна служба МВС України в Одесі – 102
Оперативний міський центр "Швидка комунальна допомога" – 15-01

Інформагентство «Вікна-Одеса»

Оцифровка пленки
Реклама альбомов 300