09.02.2023

В Одесі відкрили кабінет медичної допомоги жінкам, які опинилися в складній ситуації

В одеському пологовому будинку № 7 відкрито гінекологічний кабінет для надання комплексної медичної допомоги жінкам в умовах воєнного часу.

Послуги надаються на безоплатній основі жінкам і дівчатам, які опинилися в складній ситуації. Зокрема, йдеться про тимчасово переміщених та жінок, які постраждали від насильства.

Про це повідомили сьогодні в Одеській мерії.

Кабінет складається з кімнати для консультування та оглядової зали, яку спеціально обладнано і для жінок з обмеженою мобільністю. Забезпечений портативним УЗД-апаратом та іншим медичним обладнанням. За потреби пацієнткам безкоштовно надаються потрібні медикаменти та вироби медичного призначення. Персонал пройшов навчання щодо роботи з жінками, які постраждали від насильства.

Цього тижня сюди вже звернулися близько 60 пацієнток.

«З початку теперішньої військової агресії Одеса вже прийняла близько 63 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з яких переважну більшість складають жінки. Медичні заклади міста готові надавати допомогу та підтримку всім, хто цього потребує», – зазначила віце-мер Світлана Бедрега.

Кабінет обладнано за участі департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради в рамках спільного проєкту благодійного фонду «Здоров'я жінки і планування сім'ї» та Міжнародної федерації планування сім'ї (IPPF) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ у справах Співдружності та Розвитку Великої Британії (FCDO).

Фото, відео: Офіційний сайт Одеси.


Інформагентство «Вікна-Одеса»

 

20.03.2025.

О больших бутылках и других украшениях Приморского бульвара

Расставлять по Одессе макеты стеклотары придумали на заводе шампанских вин. На промышленной выставке 1910 года в Александровском парке павильон этого завода венчала огромная бутылка (фото 1). Потом эта бутылка торчала над Французским бульваром, спрятанная за заводским забором. В 1928 году, во время съемок фильма «Человек с киноаппаратом», бутылка из-под шампанского (вероятно, уже другая) опять попала в кадр: оператор ее увидел на бульваре Фельдмана, как тогда называли Приморский бульвар (фото 2).

В 2008 году недалеко от памятника Ришелье снова появилась бутылка. Она рекламировала местное вино (фото 3). На следующий год перед Дюком построили огромный куб из полупрозрачной ткани (фото 4) — это тоже была своеобразная реклама одного из городских музеев: получить разрешение что-то поставить на Приморском бульваре считалось престижным.

Первый памятник здесь появился в 1828 году — это была бронзовая статуя одесского градоначальника Ришелье, которая стала и самым первым памятником в городе (фото 5). Второй памятник на бульваре появился в 1889 году, когда на шикарный постамент горожане поставили бюст поэта Пушкина (фото 6). Через 90 лет тут появился третий памятник — родившему в Одессе ученому-ракетостроителю Валентину Глушко. Его разместили на небольшой площади в самом начале бульвара (фото 7).

читати повністю
Старосенной сквер ( –1917)
Реклама альбомов 300
Оцифровка пленки

РђРЅРѕРЅСЃРё

Кураторська екскурсія «Багатогранний Геннадій Гармидер. Живопис, графіка»

Мистецько-інформаційна виставка «Небачена Сила»

Загружается...