11.06.2022

На пляжі на Одещині від вибуху загинув чоловік

Трагедія сталася сьогодні на одному з пляжів в Одеському районі: під час купання в морі в результаті вибуху невідомого предмета загинув 50-річний чоловік.

Це сталося на очах у його дружини, сина та товариша (цей чоловік дивом на постраждав, адже пішов купатися разом з приятелем), повідомили в обласному управлінні поліції.

На місці працює слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції та вибухотехніки. Встановлюються повні обставини події, вирішується питання про внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України з поміткою «нещасний випадок».

Водночас і в поліції, і в Оперативному командуванні «Південь» наголошують, що причиною цього й аналогічних нещасть є передусім нехтування власною безпекою – попри чисельні попередження, обмежувальні позначки та категоричну заборону відвідування узбережжя й купання в замінованому морі.

НАГАДУЄМО: наразі діє сувора заборона на відвідування узбережжя, плавання в прибережних водах, риболовлю та т.п. Перебування й прогулянки в безпосередній близькості від води небезпечні, тому пляжно-купальний сезон треба відкласти до Перемоги.

Фото, відео: Головне управління Національної поліції в Одеські області.


Інформагентство «Вікна-Одеса»

Реклама альбомов 300
Оцифровка пленки