18.04.2022

В Одеському регіоні – додаткові заходи протидесантної оборони

В Одеському регіоні вживаються додаткові заходи протидесантної оборони. Про це повідомив сьогодні речник обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

Карта повітряних тривог на 21.21. Під загрозою ракетних ударів - мало не вся Україна. Не ігноруйте сповіщення. залишайтесь в безпечному місці

Карта повітряних тривог на 21.21. Під загрозою ракетних ударів - мало не вся Україна. Не ігноруйте сповіщення. залишайтесь в безпечному місці

Намагань ворога висадити десант на морське узбережжя зараз не видно, однак, вірогідно, в планах у нього це є. Цим і спричинені додаткові заходи протидесантної оборони, пояснив Сергій Братчук.

Він зазначив, що попри знищення флагмана російського чорноморського флоту – ракетного крейсера «Москва», у ворога в Чорному морі є ще носії ракет, які зараз проводять перегрупування.

Як уточнив сьогодні на брифінгу речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник, «в акваторії Чорного моря знаходяться п’ять російських носіїв крилатих ракет морського базування типу «Калібр». Їх сумарний залп може складати не менш 36 ракет».

Сергій Братчук також сказав, що хоч сьогоднішній день в Одесі й області пройшов під сигнали повітряної тривоги, та обстрілів не було. «Дякуємо нашим силам Протиповітряної оборони за черговий збитий безпілотник типу «Орлан-10». Хлопці, ви, як завжди на висоті! Як завжди, віримо в Збройні Сили України, в сили оборони Одеси й області», – закликав речник ОВА.

Ще про деякі підсумки дня – начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.

Інформагентство «Вікна-Одеса»

ОДУВС
Реклама альбомов 300
Оцифровка пленки