Вікна-Одеса

Директор «Молодої гвардiї»: «Всi дiти талановитi. Пробудити й закріпити творчий потенціал — завдання дорослих»


Віце-президент МДКФ NEXT Ольга Щербакова і генеральний директор «Молодої гвардії» Едуард Лебединський домовились про те, що Український дитячий центр знову стане майданчиком для дитячого кінофестивалю. Планується, що ювілейний — п’ятий — NEXT пройде у вересні 2018 року.

Як людина із педагогічною й психологічною освітою, Едуард Лебединський поділився баченням про талант у будь-якій сфері — навчанні, спорті, творчості тощо:

— Кожен педагог має усвідомлювати, що талановитими є всі діти. Але будь-який талант на 10-20% є «поцілунком Бога». Решта це постійна, копітка праця.

Щоб пробудити в дитині творчий потенціал, абсолютно достатньо 21 дня. Це доведено науковими дослідженнями, які спільно із науковцями Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Ушинського ми проводили в «Молодій гвардії». Пробудивши цей потенціал, далі його потрібно закріпити. І це вже завдання для дорослих.

Під час III Міжнародного кінофестивалю NEXT в грудні 2016 року для батьків талановитих дітей було проведено тематичний майстер-клас. Нещодавно — у рамках міжсезонної фестивальної програми — тим, як готуватися до кінокастингів, з дітьми та їхніми батьками ділився В’ячеслав Рак. Актор театру і кіно, режисер, коуч виконав одну із ролей в новій вітчизняній кіноказці «Пригоди Святого Миколая» (реж. Семен Горов).

Майстер-клас В’ячеслава Рака проходив зокрема в дитячому центрі «Молода гвардія».

10.08.2018.

Реклама альбомов 300