Презентація дитячого фільму «Пригоди Святого Миколая»

У рамках кіноосвітньої частини Міжнародного дитячого кінофестивалю NEXT 14.06-15.06.2018 на Одеській кіностудії та в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» відбудуться творчі зустрічі дітей та молоді із продюсером картини «Пригоди Святого Миколая» Марією Каель та представниками знімальної групи.

Комедія для всіє сім’ї режисера Семена Горова вийде у великий прокат 13 грудня. Історія казкова, пригодницька. Які дива трапляються на шляху другокласника Артема та його сестри у карпатському селі напередодні Дня Святого Миколая. До Артема напередодні Дня Святого Миколая неочікувано з'являється сам Миколай. Насправді це злодій в костюмі чарівника. Хлопчику разом з сестрою-підлітком і місцевими дітлахами доводиться проявити справжню згуртованість, сміливість і винахідливість, аби перемогти злодія і врятувати справжнього Святого.

Компанія-виробник — Big Hand Films. У ролях: популярна українська ведуча й акторка Маша Єфросініна та польський актор Пшемислав Ципраньські, а головной злодій — володар титулів «Найсильніша людина України» та «Найсильніша людина світу» Василь Вірастюк.

Фільм — один з переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно (2017).

Презентація стрічки, творча зустріч із продюсером фільму Марією Каель та майстер-клас професійного актора театру і кіно, коуча з підготовки до кастингу В’ячеслава Рака «Як дитині підготуватись до кастингу та отримати роль у кіно» відбудуться 14.06.2018:

о 14.00 на Одеській кіностудії у ауд. 218 (Французький бульвар, 33)

о 17.30 у кіно-концертній залі УДЦ «Молода гвардія».

У професіоналів кіно діти переймають їхній досвід і енергію, освоюють механізм успіху. Якщо хоча б одна дитина з тих, хто побував на кінофестивалі, захоче стати українським Люком Бессоном і йтиме до мети, будемо вважати, що своє завдання NEXT виконав.


NEXT_160-600_Музей кино