NEXT-2017: до професiйного журi приєднається кiнооператор з Болгарiї


До професійного (дорослого) журі ІV МДКФ NEXT, який проходитиме в Одесі 8-9 вересня, приєднається відомий кінооператор і фотограф з Болгарії Красімір Андонов.

Як повідомила керівник прес-служби міжнародного дитячого кінофестивалю NEXT Ольга Щербакова, також він проведе майстер-клас.

Колишній випускник, а нині доцент Національної академії театру та кіномистецтва в Софії, Красімір Андонов є лауреатом Bulgarian Film Awards і кінофестивалю SEEfest в Лос-Анджелесі. Активно працює над створенням повнометражних, короткометражних, документальних стрічок, в рекламній індустрії тощо. Нещодавня операторська робота Красіміра Андонова — у стрічці-казці «Ліля-рибка» (болгарською «Лили Рибката»). В Болгарії фільм виходить в прокат у січні 2018 року.


Нагадаємо: на міжнародному дитячому кінофестивалі NEXT, який був започаткований Одеською кіностудією і незабаром пройде вже вчетверте, журі за традицією представлено професійним (дорослим) і дитячим. Професійне очолює актор, телеведучий, режисер, продюсер Віктор Андрієнко. В конкурсній програмі візьмуть участь професійні фільми авторів з України та зарубіжжя.

Дитяче журі, до якого своїх представників делегували кіно- та телевізійні школи України, обиратиме найкращий аматорський фільм, створений дітьми для дітей.

Церемонія відкриття відбудеться 8 вересня на Одеській кіностудії. Наступного дня (в суботу, 9 вересня) фестивальним майданчиком буде дитячий центр «Молода гвардія».

Також кінопокази в рамках фестивалю пройдуть в мережі кінотеатрів «Планета Кіно».


Дитячий кінофестиваль NEXT вперше відбувся в Одесі в січні 2016 року, протягом минулого року проводився ще двічі — в травні й в грудні.

За внесок в розвиток дитячого кінематографу й організацію міжнародного кінофестивалю «NEXT» Одеська кіностудія стала лауреатом рейтингу «Народне визнання-2016».

Організатори IV МДКФ NEXT: Одеська кіностудія за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Одеської ОДА та Одеської міської ради.


Керівник прес-служби: Ольга Щербакова, +38-066-737-37-17, +38-048-339-525
Інтернет-сайт кінофестивалю: nextfilm.od.ua
Електронна пошта: nextfilm@ukr.net

31.08.2017

Реклама альбомов 300