NEXT-2017: дитячий центр «Молода гвардія» стане територією дитячого кіно

9 вересня український дитячий центр «Молода гвардія» в Одесі стане фестивальною локацією ІV Міжнародного дитячого кінофестивалю NEXT. Про це домовились організатори кінофесту та генеральний директор УДЦ «Молода гвардія» Едуард Лебединський.

За словами керівника прес-служби МДКФ NEXT Ольги Щербакової, гендиректор «Молодої гвардії» із задоволенням сприйняв ідею того, щоб в День українського кіно, 9 вересня, дитячий центр на весь день перетворився на територію дитячого кіно.

Урочиста церемонія відкриття міжнародного дитячого кінофестивалю NEXT відбудеться 8 вересня на Одеській кіностудії.

В «Молодій гвардії», яка складається з дитячих таборів «Зоряний», «Сонячний», «Прибережний» і працює протягом всього року, наразі триває восьма тематична зміна. Її назва «Україна починається з тебе». В центрі відпочивають близько 900 дітей, які потребують особливої уваги й підтримки.

Також, як розповіла Ольга Щербакова, з поїздки в місто Паланга (Литва) повернулись 12 юних українців. Там вони зняли кілька любительських фільмів, які представлятимуть на аматорському конкурсі в рамках фестивалю NEXT. Десятиденна поїздка в країну Балтії стала можливою завдяки проекту «Відкритий світ» — спільній ініціативи благодійного фонду «Відкрита Україна» (директор Вікторія Вагжанова), литовського фонду, президентом якого є Юліус Казєнас, Полтавського обласного фонду української культури (заступник голови Ольга Агєєва) тощо.

21.08.2017


Дитячий кінофестиваль NEXT вперше відбувся в Одесі в січні 2016 року, протягом минулого року проводився ще двічі — в травні й в грудні.

За внесок в розвиток дитячого кінематографу й організацію міжнародного кінофестивалю «NEXT» Одеська кіностудія стала лауреатом рейтингу «Народне визнання-2016».


Організатори МДКФ NEXT-2017: Одеська кіностудія за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Одеської ОДА та Одеського міської ради.


Керівник прес-служби: Ольга Щербакова, +38-066-737-37-17, +38-048-339-525
Інтернет-сайт кінофестивалю: nextfilm.od.ua
Електронна пошта: nextfilm@ukr.net


NEXT_160-600_Музей кино