Вулична акція з тестування на ВІЛ і гепатит С, до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами

вул. Торгова, 29/31, біля поліклініки № 6
063-373-42-51, 067-482-06-96

28 липня 2020 року в Одесі відбудеться акція до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами. Одесити зможуть безкоштовно пройти швидке тестування (15 хвилин) на ВІЛ та вірусний гепатит С.

Також з 28 липня до 3 серпня відбудеться «Тиждень тестування на ВІЛ та гепатит С» у лікарнях Одеси та Одеській області. Всі пацієнти, які знаходяться в стаціонарі, можуть безкоштовно пройти швидкий тест на ВІЛ та вірусний гепатит С.

«Я представляю пацієнтську організацію, для нас життя та здоров'я людини – це пріоритет номер один, тому ми організовуємо подібні акції», – каже керівниця БО «100% життя. Одеса» Алла Ходак.

ВПЕРШЕ ДО АКЦІЇ ПРИЄДНАЛИСЯ МІСЬКІ, РАЙОННІ та ПРИВАТНІ ЛІКАРНІ

· КНП "Міська Клінічна Лікарня 1" ОМР;
· КНП "Міська Клінічна Лікарня 5" ОМР;
· КНП "Міська Клінічна Лікарня 8" ОМР;
· КНП "Міська Клінічна Лікарня 10" ОМР;
· КНП "Міська Клінічна Лікарня 11" ОМР;
· КНП "Міська Клінічна Інфекційна Лікарня" ОМР;
· КНП "Одеський міський центр профілактики та боротьби з ВІЛ-інф/СНІДом" ОМР;
· КНП «Міський Психіатричний Диспансер» ОМР;
· Клініка Святої Катерини (Одеса);
· КНП "Одеський обласний клінічний медичний центр ООР";
· КНП Ізмаїльської районної ради "Центральна районна лікарня";
· КНП "Біляївська Центральна Районна Лікарня" ООР;
· КНП «Кодимська Центральна Районна Лікарня» ООР;
· КНП «Кілійська Центральна Районна Лікарня» ООР.

Лікарі цих закладів візьмуть участь у акції у соціальних мережах.

Всесвітній день боротьби з гепатитами було впроваджено у 2008 році за ініціативою Міжнародного альянсу по боротьбі з гепатитом. Через три роки Всесвітня організація охорони здоров'я внесла цю дату в свій офіційний календар. Цього року акція проходить гаслом «Знайди зниклий мільйон!».

У всьому світі 290 мільйонів людей не знають, що живуть з вірусним гепатитом. Ще мільйони можуть постраждати, якщо не виявити носіїв інфекції. Життя буде втрачене. Давайте разом проявимо відповідальність, зробимо тест та дізнаємось про свій статус! Це може врятувати наше життя та життя наших близьких.

ДОВІДКА. Благодійна організація «100 відсотків життя. Одеса» діє за підтримки БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та за фінансуванням Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Головна мета проєкту – прискорити процес подолання епідемії ВІЛ-інфекції в Одесі та Одеській області через можливість швидко та безпечно пройти тест на ВІЛ і почати лікування. У проєкті задіяно біля 50 медичних закладів в Одесі та в 11 районах Одеської області; 13 соціальних працівників та психологів, які проводять дотестові та післятестові консультації та забезпечують соціальний супровід людям із ВІЛ; 590 медичних працівників, які у продовж 2019 року пройшли 33 одноденних тренінги на тему «Консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію з використанням швидких тестів за ініціативою лікарів та профілактика стигматизації людей, що живуть з ВІЛ».
Все анонсы