Творча зустріч із продюсером фільму «Пригоди Святого Миколая»

Кіно-концертній залі УДЦ «Молода гвардія»
066-737-37-17

У рамках кіноосвітньої частини Міжнародного дитячого кінофестивалю NEXT відбудеться творча зустріч дітей та молоді із продюсером картини «Пригоди Святого Миколая» Марією Каель та представниками знімальної групи.

Комедія для всіє сім’ї режисера Семена Горова вийде у великий прокат 13 грудня. Історія казкова, пригодницька. Які дива трапляються на шляху другокласника Артема та його сестри у карпатському селі напередодні Дня Святого Миколая. До Артема напередодні Дня Святого Миколая неочікувано з'являється сам Миколай. Насправді це злодій в костюмі чарівника. Хлопчику разом з сестрою-підлітком і місцевими дітлахами доводиться проявити справжню згуртованість, сміливість і винахідливість, аби перемогти злодія і врятувати справжнього Святого.

Компанія-виробник - Big Hand Films. У ролях: популярна українська ведуча й акторка Маша Єфросініна та польський актор Пшемислав Ципраньські, а головного злодія зшграє володар титулів «Найсильніша людина України» та «Найсильніша людина світу» Василь Вірастюк.

Фільм — один з переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно (2017 р.). Загальна вартість виробництва оцінюється у понад ₴38 млн.

Презентація стрічки, творча зустріч із продюсером фільму Марією Каель та майстер-клас професійного актора театру і кіно, коуча з підготовки до кастингу В’ячеслава Рака «Як дитині підготуватись до кастингу та отримати роль у кіно» відбудуться о 17.30 у кіно-концертній залі УДЦ «Молода гвардія».

Нагадаємо, що дитячий кінофестиваль NEXT вперше пройшов в Одесі в січні 2016 року, протягом минулого року проводився ще двічі — в травні й в грудні. За внесок в розвиток дитячого кінематографу й організацію міжнародного кінофестивалю «NEXT» Одеська кіностудія стала лауреатом рейтингу «Народне визнання-2016».

Організатори фестивалю: Одеська кіностудія за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Одеської ОДА та Одеської міської ради, УДЦ «Молода гвардія», мережа кінотеатрів «Планета кіно».

Керівник прес-служби: Ольга Щербакова, +38-066-737-37-17
Інтернет-сайт кінофестивалю: nextfilm.od.ua
Електронна пошта:[email protected]
Все анонсы