В Посольствi України в Болгарії прийняли органiзаторiв фестивалю NEXT

Третій секретар Посольства України в Софії (Болгарія) пані Тетяна Кононова зустрілася з організаторами МДКФ NEXT.

Одеську кіностудію як ініціатора створення міжнародного дитячого кінофестивалю представляла керівник прес-служби Ольга Щербакова. Також на зустрічі був присутній болгарський режисер і продюсер Васил Барков.

У спілкуванні йшлося про перспективи проведення в Болгарії п’ятого ювілейного міжнародного дитячого кінофестивалю NEXT. На думку присутніх, культурно-освітній захід, яким є започаткований в Одесі кінофестиваль для дітей, сприятиме подальшому гармонійному розвитку добрих взаємовідносин між юним поколінням України та Болгарії. Планується, що місцем проведення дитячого кінофестивалю в травні 2018 року стане одне з курортних міст на чорноморському узбережжі Болгарії.

Дипломат Тетяна Кононова нагадала: наступного року наші країни відзначатимуть 100-річчя встановлення дипломатичних відносин. У 1918 році Болгарія, якою на той час правив цар Фердинанд І, визнала незалежність Української Народної Республіки.

Також зазначимо, що дипломатичну місію України в Болгарії очолює уродженець Одещини Микола Балтажи.


2-7 жовтня організатори МДКФ NEXT перебували в Болгарії з метою розширення міжнародної співпраці дитячого кінофестивалю, який з 2016 року проводиться в Одесі. За сприяння болгарських партнерів вони в тому числі відвідали кіностудію «Бояна» в Софії.

09.10.2017


NEXT_160-600_Музей кино