III Міжнародний дитячий кінофестиваль NEXT

З 20 по 22 грудня у кінозалах Одеської кіностудії та мережі кінотеатрів «Планета Кіно» відбудеться III Міжнародний дитячий кінофестиваль NEXT.

Одеса вже давно «запатентувала» право називати себе фестивальним містом 365 днів на рік. Кінофестивалі не є виключенням: Одеський Міжнародний кінофестиваль, «Німі ночі» тощо. Рік тому Одеська кіностудія започаткувала Міжнародний дитячий кінофестиваль NEXT, ключовим словом якого є дитячий.

Міжнародний дитячий кінофестиваль NEXT — фестиваль ігрового, документального та анімаційного кіно для дітей та підлітків. У фестивалі беруть участь професійні твори авторів з України та зарубіжжя. Фестиваль є конкурсним. Поза конкурсом відбуваються кінопокази фільмів відомих кінорежисерів, зустрічі з творчими особистостями, майстер-класи митців.

В рамках фестивалю планується:
— кінопокази національних та зарубіжних кінокартин та мультфільмів;
— ретроспектива анімаційних фільмів Давида Яновича Черкаського – українського художника-мультиплікатора, режисера-мультиплікатора, Народного артиста України;
— аматорське кіно, що зняте дітьми та для дітей;
— проведення творчих зустрічей з українськими та зарубіжними діячами кіномистецтва;
— покази кінофільмів, що будуть відібрані до міжнародного та національного повнометражного та короткометражного конкурсів, а також спеціальні покази відомих та визнаних як на міжнародних кінофестивалях так і за часи кінопрокату фільмів, орієнтованих на дитячу та підліткову аудиторію;
— проведення міжнародного конкурсу серед повнометражних картин, міжнародного конкурсу серед короткометражних картин, із залучанням експертного журі, що складатиметься із дорослого професійного журі та дитячого журі.

Організатори:
Одеська кіностудія,
Продюсерський центр Одеської кіностудії (ПЦ ОК).
За підтримки:
Державного агентства України з питань кіно,
Одеської ОГА,
Одеської міської ради.

Президент фестивалю: Андрій Звєрєв.
Керівник прес-служби: Ольга Щербакова (+38-066-737-37-17, +38-048-339-525).


Сайт кінофестивалю в Інтернеті: nextfilm.od.ua

Сторінка кінофестивалю у Фейсбук: facebook.com/mdkfnext


Штаб фестивалю: Французький бульвар, 33, каб. 116 (з 10.00 до 18.00)


NEXT_160-600_Музей кино