NEХT долучився до ініціативи українських жінок-підприємниць

Віце-президент Міжнародного дитячого кінофестивалю NEХT Ольга Щербакова взяла участь в зустрічі українських жінок-підприємниць, яка пройшла у Верховній Раді.

Членкині заснованої рік тому Міжнародної Амбасади жінок-підприємців України зустрілися в стінах парламенту з нагоди Всесвітнього Дня жіночого підприємництва (Women's Entrepreneurship Day — WED), який за ініціативою ООН з 2014 р. відзначається щороку 19 листопада.

Почесний президент Міжнародної Амбасади Вероніка Марчук розповіла про плани зі створення мережі для ділових жінок — ініціативу буде реалізовано найближчим часом. «Ця мережа даватиме шанс жінкам-підприємцям бути в своєму середовищі, в будь-який момент звернутися по допомогу, придумати і реалізувати ідею», — зазначила вона.

Головним месседжем заходу, що минув, було: «Стань прикладом для змін!». « Своїми історіями мої колежанки з Амбасади доводили, що немає нічого неможливого для жінки, яка хоче досягнути мети в своїй суспільно корисній роботі», — розповіла Ольга Щербакова.

Також на зустрічі було нагороджено переможниць конкурсу «Кращі ініціативи жінок України для економічного розвитку місцевих громад» (спільний проект Європейської Асамблеї жінок-депутатів і Асоціації міст України). П’ятеро з них отримали шанс пройти навчання у Європейському Парламенті.

17.11.2017


NEXT_160-600_Музей кино