«Працюйте для всіх і будьте хоробрими»: майстер-клас від Віктора Андрієнка на кінофестивалі NEXT

Відомий український актор, режисер, сценарист та продюсер Віктор Андрієнко на V Міжнародному дитячому кінофестивалі NEXT дав майстер-клас для вихованців центру «Молода гвардія» та учнів кіно- і театральних шкіл.

«Працюйте для всіх і будьте хоробрими», – порадив він тим, хто мріє про роботу в кіно и на сцені.

Віктор Андрієнко наочно показав дітям, як режисер працює з акторами, як добивається від них виконання поставленого завдання. Він радить багато вчитися, обов'язково здобути профільну освіту, отримати якомога більше вмінь і навичок.

«Людина має бути "багатоярусною"», – пояснив Віктор Андрієнко, додавши, що впевнений: актором може стати мало не кожен. Як приклад назвав імена прекрасних артистів, котрі не навчались у театральних чи кінематографічних вишах, однак зараз добре відомі: Борис Барський, Георгій Делієв, Володимир Комаров, Вікторія Булитко.

Однак, підкреслив Віктор Андрієнко, це люди, які володіють гарним чуттям, смаком та відчуттям міри, або ж, як Вікторія Булитко, котра працювала в театрі чотири роки, перебували в професійному середовищі і постійно навчались фаховій майстерності на практиці.

Діти цікавились, з чого розпочинати кар'єру, чи важко зніматися в кіно. «Важко все, якщо вкладати душу… Ніколи не працюйте перед дзеркалом. Самі шукайте образи. Дивіться, як люди ходять, розмовляють, рухаються. Образів повно на вулицях», – порадив Віктор Андрієнко.

Також він показав учасникам майстер-класу уривки із своїх фільмів і фрагменти озвучування мультиплікаційних стрічок.


NEXT_160-600_Музей кино