25.04.2024

В Одесі триває ліквідація наслідків ворожих атак

Міські служби разом з благодійними організаціями надають допомогу одеситам, які постраждали від російської атаки в Пересипському районі 23 квітня.

Про це повідомили сьогодні в Одеській мерії.

Виконані роботи з розбору завалів, комунальники закривають вікна плівкою та ремонтують дахи. Крім того постраждалі отримали одноразову допомогу в розмірі 10 тис. 800 грн на особу від партнера УВКБ ООН, організації «Право на Захист», а спеціалісти «Норвезької ради у справах біженців» (NRC) та «Десяте квітня» надавали юридичні консультації.

Наразі за цією допомогою вже звернулися понад 150 осіб.

За словами радниці міського голови з соціально-гуманітарних питань Вероніки Етнарович, з місцевого бюджету виділяються кошти на відновлення вікон та дверей. Проте зважаючи на пошкодження не тільки житла, а й майна, міжнародна допомога стане в пригоді постраждалим сім’ям.

Нагадаємо, через ворожу атаку 23 квітня в Пересипському районі міста зафіксовано пошкодження 58 квартир в 22 будинках. Четверо людей потрапили до лікарні (з них дві дитини 2011-го та 2014 року народження).

Тим часом у Хаджибейському районі завершуються роботи з ліквідації наслідків ракетного удару, завданого російськими терористами 24 квітня. Тут пошкоджень завдано 45 житловим будинкам, в яких 769 квартир. ЖКС «Черьомушки» відновлюють покрівлі, КП «Міські дороги» розчистили проїжджу частину.

Хаджибейська районна адміністрація зібрала 120 заяв від жителів на надання допомоги та готує відповідні документи.

Фото Одеської мерії.

Інформагентство «Вікна-Одеса»

ОДУВС
Реклама альбомов 300
Оцифровка пленки