28.11.2023

Деревопад, обриви дротів, ожеледиця: в Одесі ліквідують наслідки негоди

В Одесі триває ліквідація наслідків негоди. Станом на сьогоднішній ранок відомо про 267 повалених дерев і 88 великих гілок (ці дані ще не остаточні).

Їх розпилюють та вивозять працівники КП «Міськзелентрест». Наразі вже опрацьовано 176 адрес.

Про це повідомили в мерії.

✔️За інформацією КП «Одесміськсвітло», відомо про 121 випадок обриву дротів зовнішнього освітлення. За всіма аварійними адресами мережі знеструмлені, тривають роботи з відновлення.

✔️Всі лікарні працюють на основному електроживленні.

✔️Співробітники КП «ОМЕТ» також відновлюють пошкоджені контактні мережі після поривів. Всього зафіксовано 99 випадків, вже налагоджено 48. Сьогодні зранку на маршрути вийшло 50% електротранспорту.

✔️Фахівці КП «Міські дорогі» виконують роботи з боротьби з ожеледицею на автошляхах. Проводять посипання доріг, доріжок, сходів, спусків та підйомів піщано-сольовою сумішшю.

Також працівники підприємства очищують решітки дощоприймачів. Вдень прогнозують плюсову температуру, сніг і лід почнуть танути, тому для вільного сходження води з вулиць міста комунальники додатково чистять дощоприймачі та ливнівки.

Фото з Офіційного сайту Одеси.

Інформагентство «Вікна-Одеса»

 

20.03.2025.

О больших бутылках и других украшениях Приморского бульвара

Расставлять по Одессе макеты стеклотары придумали на заводе шампанских вин. На промышленной выставке 1910 года в Александровском парке павильон этого завода венчала огромная бутылка (фото 1). Потом эта бутылка торчала над Французским бульваром, спрятанная за заводским забором. В 1928 году, во время съемок фильма «Человек с киноаппаратом», бутылка из-под шампанского (вероятно, уже другая) опять попала в кадр: оператор ее увидел на бульваре Фельдмана, как тогда называли Приморский бульвар (фото 2).

В 2008 году недалеко от памятника Ришелье снова появилась бутылка. Она рекламировала местное вино (фото 3). На следующий год перед Дюком построили огромный куб из полупрозрачной ткани (фото 4) — это тоже была своеобразная реклама одного из городских музеев: получить разрешение что-то поставить на Приморском бульваре считалось престижным.

Первый памятник здесь появился в 1828 году — это была бронзовая статуя одесского градоначальника Ришелье, которая стала и самым первым памятником в городе (фото 5). Второй памятник на бульваре появился в 1889 году, когда на шикарный постамент горожане поставили бюст поэта Пушкина (фото 6). Через 90 лет тут появился третий памятник — родившему в Одессе ученому-ракетостроителю Валентину Глушко. Его разместили на небольшой площади в самом начале бульвара (фото 7).

читати повністю
Реклама альбомов 300
Оцифровка пленки
Загружается...