18.11.2023

Штормове попередження: в Одесі та області очікується посилення вітру

В Одесі та області продовжує діяти штормове попередження. У другій половині сьогоднішнього дня, а також вночі та вранці 19 листопада очікується суттєве посилення північно-східного вітру, з поривами у 25-27 м/с.

Такий прогноз дає Гідрометеорологічний центр Чорного та Азовського морів.

Протягом найближчої доби в Одесі та по регіону буде хмарно. Вночі та вранці – помірні опади (по області – місцями значні), вдень без істотних опадів.

Вітер північно-східний, 15-20 м/с, вночі та вранці – пориви у 25-27 м/с.

Температура повітря в Одесі вночі та вдень – 3-5 градусів тепла. По області: від нуля до +5-ти, вночі – місцями до 3 градусів морозу.

На автошляхах Одещини вночі та вранці місцями видимість під час опадів – 1-2 км.

Одеська мерія звертається до одеситів та гостей міста з традиційним проханням бути пильними, максимально обмежити переміщення та поїздки, особливо літніх людей, дітей та вагітних жінок. Прохання не залишати транспортні засоби під деревами та лініями електропередач, обережно пересуватися під деревами – внаслідок сильного поривчастого вітру можливе падіння гілок та кабелів.

Крім того, через шторм у Чорному морі посилюється мінна небезпека. Є висока вірогідність, що морські міни зірвуться з якорів, приб’ються до берега або ж дрейфуватимуть вздовж узбережжя і можуть вибухнути. Тож нагадаємо: перебувати в пляжній зоні небезпечно. Якщо ж натрапили на міну чи схожий на неї предмет, чіпати їх в жодному разі не можна. Про таку знахідку слід негайно повідомити за номером 102.

* * *
Цілодобова медична швидка допомога – 103
Патрульна служба МВС України в Одесі – 102
Оперативний міський центр "Швидка комунальна допомога" – 15-01

Інформагентство «Вікна-Одеса»

Оцифровка пленки
Реклама альбомов 300