07.11.2023

В Одесі засуджено зрадника, який «зливав» ворогу конспіративні бази ССО

В Одесі до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено зрадника, який «зливав» конспіративні бази Сил спецоперацій ЗСУ під час окупації Херсона.

Про це повідомили в Одеській обласній прокуратурі.

Засуджений – мешканець Херсона. Після захоплення ворогом цього міста він за допомогою знайомої волонтерки увійшов до складу оперативно-бойової групи Сил спеціальних операцій ЗСУ, які залучали його до виконання завдань на південному фронті.

Проте через деякий час зрадник перейшов на бік російських окупантів і запропонував їм свою допомогу у проведенні розвідувально-підривної діяльності в регіоні.

Він передав російським спецслужбам адреси конспіративних квартир та персональні дані членів групи ССО ЗСУ, які виконували бойові завдання на тимчасово окупованій території. Також «розкрив» ворогу місця розташування сховищ зі зброєю і боєприпасами.

Отриману інформацію представники ЗС РФ та ФСБ використали для захоплення в полон декількох українських військовослужбовців з їхніми родинами. Крім того, ворожий інформатор здав дані волонтерки, яка допомагала українським захисникам. Окупанти утримували її у полоні впродовж 116 діб.

Зрадника затримали під час стабілізаційних заходів у звільненому Херсоні. До вироку суду він перебував під вартою.

Досудове розслідування провадило управління Служби безпеки України в Одеській області.

Інформагентство «Вікна-Одеса»

Оцифровка пленки
Реклама альбомов 300