31.07.2023

На Одещині арештовано партію російської паливної сировини на 39 мільйонів гривень

На Одещині за матеріалами Служби безпеки України накладено арешт на партію паливної сировини російського виробництва. Про це повідомили сьогодні в управлінні СБУ в Одеській області.

Понад тисячу тонн паливних гранул з лушпиння соняшнику з країни-агресора виявлено у 19 вагонах, які перебували на території одного з митних терміналів. Загальна вартість вилученого товару і майна становить майже 39 млн грн.

Встановлено, що залізничні вагони з паливними гранулами прибули в Україну ще до початку повномасштабного вторгнення та перебували в режимі «транзит».

За оперативними даними, вантаж належав київської компанії. У подальшому власники товару планували переправити його до третіх країн для продажу і одержання мільйонних прибутків, користуючись митними преференціями для товарів, що вивозяться з України зі зниженням митної ставки майже втричі.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів), триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину та притягнення винних до відповідальності.

СБУ ініціювала передачу вилученого майна в управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Слідчо-оперативні дії проводили співробітники СБУ Одеської області спільно з детективами Бюро економічної безпеки за процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури.

Інформагентство «Вікна-Одеса»

Оцифровка пленки
Реклама альбомов 300