27.02.2023

ОК "Південь": у ворожому угрупуванні в Чорному морі ‒ шість кораблів

Корабельне угруповання ворога в Чорному морі тримається на безпечній відстані від контрольованого Україною берега. Наразі це шість кораблів.

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

Серед них ‒ виведений зранку один підводний ракетоносій, споряджений чотирма ракетами типу "Калібр".

Про це повідомило Оперативне командування "Південь".

Військові наголошують: ворог продовжує повітряну розвідку, аналіз активності авіації і попередніх нічних дронових атак свідчить про високу імовірність ракетних ударів. Будьте пильні та уважні, не нехтуйте заходами безпеки, оперативно реагуйте на попередження про повітряну тривогу.

ОК "Південь" також інформує, що обстановка в зоні відповідальності залишається стабільно складною, але контрольованою. Ворог продовжує обстріли мирних населених пунктів і населення правобережжя.

За минулу добу російські агресори здійснили близько 100 обстрілів. Загинула одна людина, ще двоє цивільних поранені. Продовжуючи руйнувати критичну інфраструктуру, житлові квартали і соціальні об’єкти, ворог також обстрілює акваторію Дніпро-Бузького лиману і прибережні громади Миколаївщини.

Наші ракетно-артилерійські підрозділи зменшили вороже військо на 35 окупантів, черговий переоблаштований під ДРГ цивільний плавзасіб, міномети і автобронетехніку, що окупанти використовували для облаштування вогневих позицій для обстрілу правобережжя. Крім того знищено два склади з боєприпасами в районі Нової Каховки і Солонців.

Інформагентство «Вікна-Одеса»

Оцифровка пленки
Реклама альбомов 300