14.02.2023

Мешканця Одещини судитимуть за знущання над батьком

Правоохоронці спрямували до суду обвинувальний акт у справі про домашнє насильство. Фігурант ‒ 44-річний мешканець Ізмаїльського району (Одеська область).

Про це повідомили сьогодні в обласному управлінні поліції.

Чоловік, напиваючись, принижував та залякував 77-річного батька, з яким мешкає під одним дахом. За останні пів року на нього було складено два адміністративні матеріали, суд зобов’язав його сплати штраф, поліцейські проводили профілактичні бесіди, однак все поверталося в ту ж колію.

Врешті було розпочате кримінальне провадження і чоловіку висунули звинувачення в умисному систематичному психологічному насильстві. Згідно з діючим законодавством України, правопорушнику загрожує покарання. Можливі варіанти ‒ від громадських робіт (від 150 до 240 годин) або арешту на строк до шести місяців до обмеження волі строком до п'яти років чи й перебування за гратами до двох років.

Правоохоронці наголошують: якщо ви або хтось із ваших знайомих потерпає від фізичного, психологічного, економічного чи сексуального насильства, не замовчуйте це, а відразу звертайтеся по допомогу. Телефонуйте на спецлінію "102".

Інформагентство «Вікна-Одеса»

 

20.03.2025.

О больших бутылках и других украшениях Приморского бульвара

Расставлять по Одессе макеты стеклотары придумали на заводе шампанских вин. На промышленной выставке 1910 года в Александровском парке павильон этого завода венчала огромная бутылка (фото 1). Потом эта бутылка торчала над Французским бульваром, спрятанная за заводским забором. В 1928 году, во время съемок фильма «Человек с киноаппаратом», бутылка из-под шампанского (вероятно, уже другая) опять попала в кадр: оператор ее увидел на бульваре Фельдмана, как тогда называли Приморский бульвар (фото 2).

В 2008 году недалеко от памятника Ришелье снова появилась бутылка. Она рекламировала местное вино (фото 3). На следующий год перед Дюком построили огромный куб из полупрозрачной ткани (фото 4) — это тоже была своеобразная реклама одного из городских музеев: получить разрешение что-то поставить на Приморском бульваре считалось престижным.

Первый памятник здесь появился в 1828 году — это была бронзовая статуя одесского градоначальника Ришелье, которая стала и самым первым памятником в городе (фото 5). Второй памятник на бульваре появился в 1889 году, когда на шикарный постамент горожане поставили бюст поэта Пушкина (фото 6). Через 90 лет тут появился третий памятник — родившему в Одессе ученому-ракетостроителю Валентину Глушко. Его разместили на небольшой площади в самом начале бульвара (фото 7).

читати повністю
Реклама альбомов 300
Оцифровка пленки
Загружается...