17.06.2022

В Чорному морі вражено чергову одиницю ворожого флоту

В Чорному морі сьогодні вранці українські Сили оборони вразили чергову одиницю ворожого флоту – буксир «Спасатель Василий Бех», який забезпечував доставку на острів Зміїний боєприпасів, озброєння та особового складу окупантів.

Архівне фото

Архівне фото

Про це повідомило командування Військово-морських Сил ЗСУ.

Зазначається, що для захисту від українських засобів ураження на борту ворожого буксиру було встановлено зенітно-ракетний комплекс «ТОР», однак це «не завадило Військово-морським Силам України демілітаризувати російських загарбників».

Як проінформували в Оперативному командуванні «Південь», «буксир перетворено на плавуче вогнище». За попередніми даними, внаслідок ракетного удару уражено 70% екіпажу, доля решти – невідома. Ворожі кораблі намагаються проводити пошуково-рятувальну операцію.

«Передавайте вітання команді крейсера "Москва"», – так прокоментував новину голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.

Додамо: буксир «Спасатель Василий Бех» водотоннажністю 1605 тон побудований на судноремонтному заводі в Австрахані (РФ). До складу російського Чорноморського флоту прийнятий 2017 року.

Довжина судна – 57 м, ширина – 14 м, швидкість повного ходу – 14 вузлів. Екіпаж – 26 моряків. Окрім них, за технічними характеристиками, був розрахований на перевезення до 40 осіб.

Інформагентство «Вікна-Одеса»

ОДУВС
Реклама альбомов 300
Оцифровка пленки