30.05.2022

На узбережжя Одещини винесло ворожу якірну міну

Чергову ворожу якірну міну, зірвану з кріплення через вчорашній шторм у Чорному морі, винесло сьогодні опівдні на берег на Одещині. Про це повідомило Оперативне командування «Південь».

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

Міну виявили військові – на одному з піщаних пляжів. Ця ділянка патрулюється, і відпочивальників, здатних нехтувати мінною небезпекою, тут не було. Фахівці підривної команди Військово-морських сил вивезли небезпечну знахідку і знищили її, здійснивши контрольований підрив.

НАГАДУЄМО: перебування та прогулянки узбережжям, в безпосередній близькості від води, наразі небезпечні, тому пляжно-купальний сезон треба відкласти до Перемоги.

На цьому вкотре наголосив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук в інтерв’ю радіо Армія FM.

«Особливо мені стає зле, коли я бачу, як дорослі тягнуть маленьких дітей ледь не під таблички із написом «Міни». Нехтування такими правилами призводить до трагедії. У березні вже трапився нещасний випадок, коли містяни, попри застереження, виїхали на пляж. Тоді одна людина загинула, ще одна зазнала важких поранень, – розповів речник ОВА. – Я вдячний поліцейським, які людей змушують залишати небезпечні пляжі. Я дуже вдячний фахівцям ВМС Збройних Сил України, які нещодавно провели досить унікальну операцію з розмінування. Вони вивезли дуже небезпечну міну і знешкодили її в віддаленому місці, адже на пляжі це призвело б до великих руйнувань. Всі пляжі в Одесі та області заміновані, як і узбережжя. Тож бережіть себе і близьких».

Нагадаємо також: ще в березні Міністерство закордонних справ України заявило, що російські агресори, використовуючи морські міни як безконтрольну зброю, створюють небезпеку для всього Чорноморського регіону.

Інформагентство «Вікна-Одеса»

Оцифровка пленки
Реклама альбомов 300