18.05.2022

В Одесі машини швидкої допомоги і аварійних служб забезпечені пальним, – мер

Через брак пального приватні перевізники в Одесі скоротили кількість виходів своїх автобусів на маршрути. Про це повідомив мер Геннадій Труханов в інтерв’ю австрійському телеканалу ORF.

Він також зазначив, що на сьогодні в пріоритеті – заправка машин швидкої допомоги, аварійних служб. «Всі вони забезпечені пальним», – запевнив міський голова.

Також Геннадій Труханов сказав, що наразі велике навантаження лягло на електротранспорт. «Попри воєнний час, ми в прискореному порядку закінчуємо ремонт перехрестя Пантелеймонівської та Преображенської вулиці. Це дозволить вивести там наші трамваї і відповідно розвантажити маршрути», – пояснив мер.

Сьогодні на всіх маршрутах міста працюють 65 трамваїв та 53 тролейбуси. Час роботи – з 5:30 до 21:00.

Нагадаємо: напередодні міністр економіки України Юлія Свириденко повідомила, що уряд вирішив призупинити держрегулювання цін на пальне. Саме введене раніше держрегулювання експерти ринку називали серед причин нинішньої кризи з бензином та дизельним пальним. Додамо: галузь суттєво потерпіла через ракетні атаки російських агресорів, спрямовані на знищення об’єктів критичної інфраструктури.

Як запевнила Юля Свиридова, відмова від держрегулювання дозволить наситити ринок та задовольнити попит українців. За оцінками уряду, ціни на дизель не перевищуватимуть 58 грн за літр, а на бензин – 52 грн за літр.

Інформагентство «Вікна-Одеса»

Оцифровка пленки
Реклама альбомов 300