16.05.2022

Група багатодітних родин з Одеси вирушить до Швейцарії

Ще одна група багатодітних родин зможе вирушити з Одеси за кордон – до Швейцарії. Керівництвом цієї країни одеситам гарантовані проживання і необхідна соціальна підтримка.

Надання тимчасового прихистку ініційоване Всесвітнім єврейським конгресом. Підтримку надано Державним секретаріатом з питань міграції Швейцарії.

Про це йшлося на зустрічі мера Одеси Геннадія Труханова з батьками й дітьми, які невдовзі поїдуть до Берна. Він подякував за допомогу і висловив сподівання, що одесити повернуться додому якомога швидше – після нашої Перемоги.

«Ми єдині в бажанні забезпечити безпеку наших дітей. Особлива увага – багатодітним родинам. Наше завдання – організувати все максимально безпечно й комфортно», – сказав Геннадій Труханов.

Він нагадав, що нещодавно групу з 50 одеситів (йшлося також про багатодітні родини) прийняла італійська Генуя, місто-побратим Одеси.

А в Польщі наразі перебувають понад 700 дітей з притулків, дитячих будинків та інтернатів Одеси і області (їх евакуювали, нагадаємо, в перші дні повномасштабного воєнного вторгнення російських агресорів в Україну). За словами начальника одеської міської служби у справах дітей Юлії Нікандрової, всі з нетерпінням чекають на закінчення війни і сумують за Батьківщиною.

«Нас прекрасно приймають, тут створено справді прекрасні умови для дітей, – розповіла Юлія Нікандрова. – Полякам – неймовірна вдячність за гостинність і турботу. Та не даремно ж кажуть: в гостях – добре, а вдома – краще. Ми віримо в нашу Перемогу і в те, що скоро повернемося в рідну Україну».

На відео – патріотичний флешмоб, влаштований юними одеситами, яким надала прихисток справжній друг України – неймовірна в своїй щирій щедрості Польща.


Інформагентство «Вікна-Одеса»

Реклама альбомов 300
Оцифровка пленки