12.05.2022

Для душі: мешканці Одеського зоопарку – на літніх квартирах (фото)

На літні квартири цими днями перебираються мешканці Одеського зоопарку. Так, в центральний ставок випущено коропів Кої, які перезимували в закритому приміщенні.

Як розповідають фахівці, японський короп Кої – дуже вперта риба, здатна долати бурхливу течію водоспадів. Символізує духовну перемогу над собою.

А ще одна пов’язана з Країною сонця, що сходить, окраса Одеського зоопарку – неймовірні деревовидні півонії. В японській культурі їх цвітіння вважається знаком приходу весни.

Також на літні квартири – у відкритий вольєр – переселилися шпороносні черепахи. Це найбільша з африканських наземних черепах і третя за величиною в світі (після слонової та гігантської).

Прогулюючись зоопарком, можна подивитись і на цих, і на інших надзвичайно цікавих його мешканців – маленьких і великих, включаючи пару величних білих левів, врятованих з-під обстрілів з харківського екопарку Фельдмана.

Цьогоріч Одеський зоопарк має відзначити своє 100-річчя, підготовку до котрого затьмарює війна. Попри всі нинішні труднощі, звіринець працює. Його співробітники продовжують роботи з благоустрою, на допомогу їм приходять волонтери.

Каси зоопарку працюють з 9:00 до 17:00, оглядати тварин можна до 18:00. З урахуванням воєнного часу графік може змінюватися, докладніше про це йдеться на офіційних ресурсах установи: http://zoo.ua/ чи https://www.facebook.com/OdesskijZoopark/.

Додамо: найближче до зоопарку укриття розташоване на вул. Пантелеймонівській, 25 (це підземний паркінг).

Фото: комунальна установа «Одеський зоопарк».

Інформагентство «Вікна-Одеса»

Реклама альбомов 300
Оцифровка пленки