02.05.2022

Біля острова Зміїний знищено два російські катери типу «Раптор»

Сьогодні на світанку біля острова Зміїний було знищено два російські катери типу «Раптор». Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці сторінці Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Острів Зміїний. Архівне фото

Острів Зміїний. Архівне фото

В Оперативному командуванні «Південь» уточнили, що під укриттям темряви ворожі десантно-штурмові ворожі катери намагалися розвідати обстановку в районі гирла Дунаю. Відчувши небезпеку, ретирувалися у бік Зміїного, але і там їх наздогнала кара «Байрактара». Влучними ударами два «Раптори» відправлено у підводне корабельне угруповання до знищеного українцями флагмана російського Чорноморського флоту – ракетного крейсера «Москва».

Нагадаємо: за інформацією Оперативного командування «Південь», днями наші військові здійснили чергову атаку на острів Зміїний. Було розбито три зенітні установки, зенітно-ракетний комплекс «Стріла-10», а також машину зв’язку – серверну із телекомунікаційним обладнанням. Додатково світ став чистішим на 42 окупанти.

Разом з тим в північно-західній частині Чорного моря продовжує перебувати корабельна група із носіями крилатих ракет. Загроза ракетних ударів по Україні й, зокрема, по Одещині залишається високою.

Інформагентство «Вікна-Одеса»

Оцифровка пленки
Реклама альбомов 300