13.04.2022

Росіяни намагаються знищити докази своїх злочинів в Україні, – українська розвідка

Керівництво країни-агресорки наказало нищити будь-які докази злочинів російської армії в Україні. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Після широкого міжнародного розголосу геноциду українського народу в м. Буча Київської області, російські війська почали використовувати в Україні мобільні крематорії.

Зокрема, в Маріуполі зафіксовано перебування 13 мобільних крематоріїв для здійснення зачистки вулиць від тіл загиблих цивільних мешканців. Всіх потенційних свідків звірств окупанти намагаються ідентифікувати через фільтраційні табори та знищити.

Воєнною розвідкою України неодноразово фіксувалися факти використання мобільних крематоріїв на території Чернігівської області. Роботу мобільного крематорію противника зафіксовано у м. Новоайдар Луганської області.

Також росіяни використовують мобільні крематорії для знищення тіл російських військовослужбовців, з метою приховування реальної кількості своїх солдатів, які загинули в ході російської агресії проти України та відмови у виплатах сім’ям загиблих росіян.

Дії російської армії підпадають під визначення “геноцид” відповідно до Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього та статті 6 Римського статуту міжнародного кримінального суду.

Російське керівництво й надалі намагатиметься приховувати факти військових злочинів в Україні.

Між тим геноцидом дії путінської армії в Україні вперше назвав президент СШП Джо Байден. Про це повідомляє CNN. «Я назвав це геноцидом, тому що стає все ясніше, що путін просто намагається знищити навіть ідею бути українцем. І доказів стає все більше, вони відрізняються від тих, що були минулого тижня», – заявив американський лідер, додавши, що росіяни роблять жахливі речі в Україні.

Інформагентство «Вікна-Одеса»

ОДУВС
Реклама альбомов 300
Оцифровка пленки