16.08.2021 | Социальная сфера

В Одеській області триває кампанія з виявлення неоформлених працівників

Головне управління Держпраці в Одеській області з початку інспекційної кампанії провело 85 інспекцій, які виявили 428 працівників, з якими не оформили трудові відносини.

Фахівці Держпраці уточнюють, що це цифри за місяць і вважають ці результати непоганими: запроваджений механізм моніторингу, оцінювання та планування інспекційних заходів принесли певні результати.

Традиційно неоформлених працівників виявлено найбільше у сферах торгівлі, організації харчування, тимчасового розміщення та сільського господарства. Платники єдиного податку першої-третьої груп використовували працю 366 осіб без укладення трудових договорів.

До всіх роботодавців, які допускають до роботи працівників без оформлення трудових відносин, застосовуються заходи притягнення до відповідальності відповідно до чинного законодавства. Застосовано 65 попереджень щодо платників єдиного податку першої-третьої груп.

За результатами інформаційних заходів та під час проведених інспекційних заходів трудові договори укладено із 2564 працівниками.

За інформацією Державної податкової служби в Одеській області, кількість працівників, щодо яких у період з 1 липня по 1 серпня 2021 року надійшли повідомлення про прийняття їх на роботу, становила 20 940 осіб.

Прес-служба Головного управління Держпраці в Одеській області.

Інформагентство «Вікна-Одеса»

ОДУВС
Реклама альбомов 300
Оцифровка пленки