03.09.2020 | Культура

VII Міжнародний дитячий кінофестиваль NEXT: оголошено прийом заявок

VII Міжнародний дитячий кінофестиваль NEXT – конкурсний форум ігрового, документального й анімаційного кіно для дітей і підлітків – відбудеться цієї осені, 23 – 26 жовтня.

Фото (архив) Евгения Волокина

Фото (архив) Евгения Волокина

Його головну тему визначено як «Мій 2020». Про це повідомила продюсерка фестивалю Ольга Щербакова, зазначивши, що цьогоріч організаторам довелось змінити традиційний формат. Через пандемію коронавірусу NEXT пройде «у змішаній реальності»: його онлайн частина відбудеться безумовно, що ж до оффлайну, то рішення ухвалюватимуться, виходячи с конкретної ситуації.

На разі ж оголошено прийом заявок на кінофестиваль – від сьогоднішнього дня, 3 вересня, до 1 жовтня включно. NEXT чекає на аматорські фільми, створені дітьми (адреса для зв’язку – nextfilm@ukr.net), а також професійні стрічки (через платформу FilmFreeWAy). Кожен учасник може подати на конкурс лише одну роботу. Які ж саме фільми відбере для участі в фестивалі селекційна комісія, стане відомо 15 жовтня.

Організатори зазначають: аби надати свою роботу, треба ознайомитись з фестивальним Положенням, підготувати відео згідно з прописаними в ньому технічними вимогами і заповнити заявку (з додаткових питань можна звертатись до директорки фестивалю Вікторії Вагжанової за телефоном +38 050 528 56 20 або ж на пошту nextfilm@ukr.net). Також застерігають, що кінороботи, які містять у кадрі сцени насилля, алкогольні напої та тютюнові вироби, нецензурну лексику, а також спрямовані на розпалення національної чи релігійної ворожнечі, до конкурсу не приймаються.

Долучитись до дитячого кіносвята також запрошують потенційних спонсорів та партнерів.

Інформагентство «Вікна-Одеса»

02.09.2020 | Жилищно-коммунальное хозяйство

Одесситов предупреждают об отключениях воды

 

20.03.2025.

О больших бутылках и других украшениях Приморского бульвара

Расставлять по Одессе макеты стеклотары придумали на заводе шампанских вин. На промышленной выставке 1910 года в Александровском парке павильон этого завода венчала огромная бутылка (фото 1). Потом эта бутылка торчала над Французским бульваром, спрятанная за заводским забором. В 1928 году, во время съемок фильма «Человек с киноаппаратом», бутылка из-под шампанского (вероятно, уже другая) опять попала в кадр: оператор ее увидел на бульваре Фельдмана, как тогда называли Приморский бульвар (фото 2).

В 2008 году недалеко от памятника Ришелье снова появилась бутылка. Она рекламировала местное вино (фото 3). На следующий год перед Дюком построили огромный куб из полупрозрачной ткани (фото 4) — это тоже была своеобразная реклама одного из городских музеев: получить разрешение что-то поставить на Приморском бульваре считалось престижным.

Первый памятник здесь появился в 1828 году — это была бронзовая статуя одесского градоначальника Ришелье, которая стала и самым первым памятником в городе (фото 5). Второй памятник на бульваре появился в 1889 году, когда на шикарный постамент горожане поставили бюст поэта Пушкина (фото 6). Через 90 лет тут появился третий памятник — родившему в Одессе ученому-ракетостроителю Валентину Глушко. Его разместили на небольшой площади в самом начале бульвара (фото 7).

читати повністю
Реклама альбомов 300
Оцифровка пленки

РђРЅРѕРЅСЃРё

Загружается...