Виставка «Я був поляком — громадянином України»

Кафедральний Собор Успіння Пресвятої Діви Марії, вул. Катерининська, 33

На виставці Ви зможете дізнатися інформацію та біографії осіб, які віддали своє життя у боротьбі з російським агресором.

Війна призвела до втрат багато життів. Ці втрати у статистиці зводяться у абстрактні числа. Проте, переглядаючи цю виставку Ви зможете доторкнутися до страждань конкретних осіб, дізнатися їхні імена та історії.

На фотографіях можна побачити їхні обличчя, заглянути в їхні очі, які ще недавно виражали любов, прагнення до справедливості та незмінні переконання у правильності свого вибору боротися за свободу не лише України, але і всього світу.

Ця виставка показує, що любов до Батьківщини і готовність до самопожертви не мають національних меж. Людина може бути себе поляком і одночасно боротися за захист своєї батьківщини — України. Ці герої віддали свої життя в молодому віці, залишивши свої сім'ї та дітей, несучи на собі небезпеку, яка може бути вічною. Вони вибрали цей шлях, і виставка є символічною подякою за їхню самопожертву та відданість.

Виставку приурочено до Дня Усіх Святих (1 листопада) та спомин усіх померлих вірних, що католицька церква відзначає 2листопада та Дня Незалежності Польщі.

Захід розпочне богослужіння.
Все анонсы