Презентація книжки «Зображення незгоди: політичні графіті та вуличне мистецтво постсоціалістичного переходу»

Одеська національна наукова бібліотека, відділі рідкісних видань та рукописів, вул. Пастера, 13
Модератор зустрічі — завідувач відділу соціокультурної діяльності ОННБ Тамара Кухарук, телефони для довідок 763-06-03, 718-53-39.

Книжку «Зображення незгоди: політичні графіті та вуличне мистецтво постсоціалістичного переходу» вже було перекладено та опубліковано п’ятьма мовами. Українська версія вийшла цими днями у видавничому домі «Гельветика». Автор книги Митя Великоня – доктор філософії, професор культурології, керівник Центру культурологічних і релігійних досліджень Люблянського університету (Словенія).

На сторінках презентованого видання науковець розмірковує про значення графіті та вуличного мистецтва як певного засобу масової інформації у контексті соціально-політичних перетворень у країнах постсоціалістичних Балкан і Центральної Європи. Як зазначає автор:«У книзі теоретизуються дискусії про політичні графіті та вуличне мистецтво з метою продемонструвати різні методологічні підходи з чотирьох поглядів: контекст, автор, власне робота й аудиторія».

У заході візьмуть участь:
— автор книги Митя Великоня,
— Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Словенія в Україні Томаж Менцін,
— засновник та директор Видавничого дому «Гельветика» Олег Головко,
— завідувач наукового відділу Одеського художнього музею Кирило Ліпатов.

У рамках заходу будуть представлені книжкова виставка з фонду ОННБ «Мистецтво графіті та стріт-арту» і авторська електронна презентація Миті Великоні «Політичне графіті та вуличне мистецтво».
Все анонсы