Презентація-ярмарок «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями»

Вул. Маразлієвська, 1/20, готель «Чорне Море», парк Шевченка
097-937-88-66

Асоціація «Українське об’єднання лізингодавців» в співпраці з Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» проводить тренінг (навчання) для журналістів, представників малого та середнього бізнесу та місцевих органів влади з економічних питань: «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями» та «Ярмарку лізингових компаній».

Участь у заході: безкоштовна.

Про предмет тренінгу.

Сучасний світ вимагає більш ефективних методів ведення бізнесу. Для того, щоб організувати будь-яке виробництво товарів, надання послуг, виконання робіт або розширити масштаби вже розпочатої справи потрібні певні витрати. Дістати у своє розпорядження нові робочі машини, обладнання можна двома способами — придбати чи взяти в оренду. Придбання тих чи інших потужностей можливе тільки тоді, коли покупець має достатні власні кошти або одержить довгостроковий кредит у банку. Більшість суб'єктів підприємницької діяльності в Україні не можуть ні виділити кошти для інвестицій, ні взяти в кредит. Причина — відсутність застави, та дуже жорсткі умови кредитування банками. Одним із найбільш ефективним і гнучким інструментом для підприємців стає лізинг. Лізинг надає реальну можливість бізнесу, особливо малому та середньому, закуповувати обладнання, машини, основні фонди, підвищувати конкурентоспроможність продукції, що випускається, знижувати податкові і оперативні витрати.

В Україні доступ до фінансування став однією з найбільших перешкод для розвитку малого та середнього бізнесу. За оцінками Німецької консалтингової групи в Україні дефіцит фінансування малого та середнього бізнесу становить 9.3 млрд євро. Власне, лізинг особливо добре забезпечує підтримку малому та середньому бізнесу, адже став надійною та адекватною формою фінансування довгострокових інвестицій. Лізинг — залишається вкрай популярним інструментом фінансування в розвинених країнах. Наприклад, 43% малого та середнього бізнесу фінансують бізнес через лізинг в Європейському Союзі та 8 з 10 в США.

Презентації та доповіді будуть акцентовані на практичних питаннях та прикладах залучення коштів для розвитку бізнесу малих та середніх підприємств, а тому будуть корисними для тих, хто зацікавлений у наступному:
— Як оптимізувати грошові потоки та отримати обладнання для збільшення прибутку.
— Що є вигідною альтернативою банківському кредиту?
— Юридичні аспекти оформлення договору фінансового лізингу? Оподаткування.
— Практичні поради: як отримати техніку та обладнання і при цьому мати привабливий баланс для подальшого кредитування?
— Як обрати надійну лізингову компанію?

Паралельно з лекціями та презентаціями буде проходити «Ярмарка лізингових продуктів».

На ярмарку лізингових продуктів будуть представлені провідні компанії галузі – учасники Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців». Станом на 30.09.2018 загальний обсяг портфелю лізингових компаній – членів Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» становить 15,186 млрд грн. Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» об’єднує близько 80% всього ринку.

______________________________________________________________________________________________

Про Агентство США з міжнародного розвитку, USAID:
У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США.

Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров'я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах.

Про Проект USAID «Трансформація фінансового сектору»:
Мета Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» (жовтень 2016 року — грудень 2020 року) — допомогти перетворити фінансовий сектор України на прозору, справедливу та диверсифіковану систему, яка підтримує підприємства всіх розмірів та слугує потребам людей. Проект підтримує реформування фінансового сектору в Україні та надає допомогу за такими напрямами: підвищення довіри до банківського сектору; розширення доступу до фінансів у небанківському фінансовому секторі; розширення застосування електронних фінансів; реформування пенсійної системи; а також інформаційно-освітня робота з вразливими групами населення для збільшення їхнього залучення до фінансових ринків. Особливу увагу Проект USAID «Трансформація фінансового сектору» приділяє питанням фінансової грамотності та захисту прав споживачів фінансових послуг, щоб допомогти їм отримати впевненість, знання, інформацію та захист, необхідні для розширення можливостей повноцінної участі у фінансових ринках.

Про Асоціацію «Українське об'єднання лізингодавців» (УОЛ):
Створена в 2005 році як добровільний союз професійних учасників ринку лізингу, який об’єднує провідні компанії галузі на засадах партнерства, відкритості, прозорості та створення сприятливих умов для клієнта-лізингоотримувача. Профоб'єднання є неприбутковою організацією згідно з чинним законодавством України. Асоціація активно працює над виконанням статутних завдань, спрямовує зусилля на примноження свого потенціалу, а її місією являється побудова цивілізованого, прозорого, європейського ринку лізингу в Україні.

З метою розвитку міжнародних зв'язків УОЛ вступила 2005 року до Федерації LEASEUROPE (до якої входять 47 національних Асоціацій європейських країн — 92% європейського лізингового ринку). Асоціація ґрунтується на засадах відкритого членства — повного для професійних учасників ринку та асоційованого для нелізингових компаній. Вищим органом управління є загальні збори, а в період між ними управління справами покладено на Раду директорів Асоціації. Компанії, що входять до УОЛ репрезентують понад 80% загальноукраїнського лізингового портфеля.

Про НАСДСУ:
Метою діяльності Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України є сприяння покращенню добробуту сільського населення та розвитку сільської місцевості через підвищення рівня знань і вдосконалення практичних навичок сільського населення та сільськогосподарських товаровиробників, задоволення та захист соціальних, економічних, фахових та інших спільних інтересів членів Асоціації.




Все анонсы